شرکت توسعه ارتباطات و اطلاعات سامانه سما پیشرو پرشین با نام تجاری شبکه رسانه دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت (Servco.)  به شماره  100-95-34از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، فعاليت خود را از سال 1378 با ارائه سرويس هاي اینترنت بی سيم بر روي فرکانسهاي مجاز از طریق لینکهای ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی آغاز نموده است. با عنایات پروردگار مهربان و تلاش بی وقفه ی این مجموعه در جهت تحقق الزامات قانونی در تمامی ابعاد و اجرای اثر بخش رعایت حقوق مصرف کننده این شرکت در سال 93 موفق به احراز رتبه دوم در میان سرویس دهندگان خدمات اینترنت بی سیم (سرعت بالای ارائه سرویس اینترنت ، تکریم ارباب رجوع، رضایت از خدمات پس از فروش) در میهن عزیزمان ایران گردید.

مدیران و کارکنان این شرکت در جهت تلاش برای ارائه ایده های نو و خلاقانه جهت جلب رضایت مشتری هستند و داشتن مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این مهم می باشد.

شبکه رسانه همواره خود را موظف و متعهد به بر آورده سازی کلیه نیازمندی های مرتبط با محصول و خدمات می دانسته و ارزش آفرینی برای مشتریان را در اولویت سیاستهای کاری خود قرار داده است . در این راستا جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق به عنوان سرمایه های فکری این شرکت گامی است در راستای تحقق اهداف.

امید است در سالهای پیش رو روند رو به رشد تحقق اهداف استمرار یافته و باز هم آرزو داریم با عنایات ذات لایزال احدیت بتوانیم از پیشتازان خدمات دهندگان اینترنتی در بازار رقابتی سالم با رقبای خود در سطح بین المللی باشیم.

 

اطلاعات عمومي شرکت :

نام ثبتی شرکت :  توسعه ارتباطات و اطلاعات سامانه سما پیشرو پرشین  

نام تجاري شرکت : شبکه رسانه

نوع ثبت : سهامي خاص

شماره ثبت : 338817

 

موضوع فعاليت شرکت :

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ارائه پروانه سروکو (SERVCO ) مجوز ارائه خدمات ذیل را برای شرکت شبکه رسانه میسر ساخت.

  • خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت
  • دسترسی به شبکه ملی اطلاعات
  • توزیع و فروش پهنای باند اینترنت
  • پهنای باند اختصاصی
  • و ارائه انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چهارچوب قوانین و مقررات جاری کشور
  •  

تعداد کارمندان و کارشناسان: طبق چارت سازمانی تا 60 نفر