شرکت توسعه اطلاعات و ارتباطات سامانه سما پیشرو پرشین  با نام تجاری شبکه رسانه تهران پس از اخذ مجوز ISP به شماره 287-16-11 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، فعاليت خود را از سال 1378 با ارائه سرويس هاي اینترنت بی سيم بر روي فرکانسهاي مجاز از طریق لینکهای ماهواره ای و دسترسی به اینترنت ازطریق بخش خصوصی آغاز نموده است. با عنایات پروردگار مهربان و تلاش بی وقفه ی این مجموعه در جهت تحقق الزامات قانونی در تمامی ابعاد و اجرای اثر بخش رعایت حقوق مصرف کننده این شرکت در سال 93 موفق به احراز رتبه دوم در میان سرویس دهندگان خدمات اینترنت بی سیم ( سرعت بالای ارائه سرویس اینترنت ، تکریم ارباب رجوع، رضایت از خدمات پس از فروش) در میهن عزیزمان ایران گردید.

مدیران و کارکنان این شرکت در جهت تلاش برای ارائه ایده های نو و خلاقانه جهت جلب رضایت مشتری هستند و داشتن مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این مهم می باشد.

شبکه رسانه تهران همواره خود را موظف و متعهد به بر آورده سازی کلیه نیازمندی های مرتبط با محصول و خدمات می دانسته و ارزش آفرینی برای مشتریان را در اولویت سیاستهای کاری خود قرار داده است . در این راستا جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و خلاق به عنوان سرمایه های فکری این شرکت گامی است در راستای تحقق اهداف.

امید است در سالهای پیش رو روند رو به رشد تحقق اهداف استمرار یافته و باز هم آرزو داریم با عنایات ذات لایزال احدیت بتوانیم از پیشتازان خدمات دهندگان اینترنتی در بازار رقابتی سالم با رقبای خود در سطح بین المللی باشیم.

 

اطلاعات عمومي شرکت :

نام ثبتی شرکت :  توسعه ارتباطات و اطلاعات سامانه سما پیشرو پرشین  

نام تجاري شرکت : شبکه رسانه تهران

نوع ثبت : سهامي خاص

شماره ثبت : 338817

 

موضوع فعاليت شرکت :

مشاوره وطراحی انواع شبکه ، ارائه دهنده سرويسهاي جامع ارتباطی و اینترنتی

انواع سرويس هاي قابل ارائه : بيسيم بر روي فرکانسهاي مجاز، ارتباطات ماهواره ايDSL ، VSAT  و...

تعداد کارمندان و کارشناسان: طبق چارت سازمانی تا 60 نفر