شرکت رسانه تهران برای کاربران اداری که نیازی به استفاده از سرویس رایگان شبانه ندارند، سرویس های اداری را ارایه می کند که حجم قابل استفاده روزانه آنها بیشتر از دیگر سرویس های رسانه، با همان قیمت می باشد.

نحوه محاسبه ترافیک این سرویس :

  • - از ساعت 8 صبح الی 16 به صورت نیم بها محاسبه می شود.
  • - از ساعت 16 الی 20 به صورت عادی محاسبه می شود.
  • - از ساعت 20 الی 8 صبح به صورت دوبرابر محاسبه خواهد شد.
  • - ترافیک این سرویس، غیر قابل انتقال به ماه بعد می باشد.

 

اینترنت اداری به چه صورت کار می کند ؟

یکی از شیوه های استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت ، wireless میباشد که میتواند پهنای باندی بسیار بیشتر از آنچه که بوسیله سیم تامین میشود در اختیار مشترک قرار دهد .

در این روش ، از امواج رادیویی برای انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده میشود ، مشتری میتواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه ای که با توجه به نیاز وی به میزان پهنای باند سنجیده میشود از مزایای داشتن سرویس اینترنت پرسرعت بهره مند شود . در این روش برخلاف سرویس ADSL 2 + مخابرات نقشی بر عهده نخواهد داشت ، تنها محدودیتی که در این روش در نظر گرفته خواهد شد انتقال سیگنالها در باند فرکانسی مجاز اینترنت بی سیم Wireless است . باند فرکانسی مجاز این خدمات در سراسر جهان ، فرکانسهای 2.4 ، 5.4 و 5.8 میباشد و شرکتهای ارائه دهنده سرویسهای اینترنت پرسرعت تنها در این فرکانسها مجاز به ارائه سرویس به مشترکین میباشند . برای استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت بصورت بی سیم (Wireless ) لازم است موارد زیر در محل نصب و راه اندازی محیا باشد ؛

1.  نداشتن تداخل فرکانسی با مراکز دیگر ؛

برای استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم شرکت شبکه رسانه تهران ، لازم است مکان جغرافیائی مورد نظر مشتری از نظر تداخل فرکانسی سنجیده شود ، اگر در فاصله میان شبکه رسانه تهران و محل مشتری ، مکان دیگری در حال استفاده از فرکانسهای مجاز بی سیم باشد ، امکان تداخل فرکانسی وجود خواهد داشت که میتواند ارائه خدمات را با مشکل روبرو سازد ، در صورت وجود اختلال فرکانسی ، رسانه تهران در وهله اول فرکانس در محدوده مجاز را تغییر خواهد داد ، اگر استفاده از هیچ یک از فرکانسهای مجاز در محدوده مورد نظر میسر نباشد ، رسانه تهران سایت ارائه دهنده خدمات خود را به یکی دیگر از پایگاه های خود که در سطح شهر تهران وجود دارد منتقل خواهد نمود ، لازم به ذکر است شرکت شبکه رسانه تهران با در اختیار داشتن بیش از 20 یایگاه در سطح تهران ، افتخار خدمت گذاری به مشتریان گرامی را دارد . در صورتی که با تمامی تمهیدات در نظر گرفته شده امکان ارائه سرویس در محل مورد نظر به مشتری فراهم نباشد ، کارشناسان بخش فروش شرکت شبکه رسانه تهران تمهیدات دیگری برای برقراری سرویس در محل خواهد اندیشید .

2.  تامین خط دید مستقیم بین مرکز مشتری و شبکه رسانه تهران

برای ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی لازم است که دو مرکز ارائه دهنده و گیرنده خدمات دارای خط دید مستقیم نسبت به یکدیگر باشند ، رسانه تهران با در اختیار داشتن بیش از 20 پایگاه در سطح تهران ، خدمات مناسبی را برای ارائه سرویس اینترنت بی سیم در سطح شهر تهران فراهم نموده است .

3.  تامین امکانات سخت افزاری

برای استفاده از خدمات بی سیم (Wireless ) ، بسته به این امر که مشتری چه نوع استفاده ای از این سرویس را در نظر داشته باشد امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی در نظر گرفته شده است ، لازم به ذکر میباشد تعیین این امکانات به امکان سنجی منطقه وابسته بوده و به نسبت فاصله شخص از یکی از پایگاه های رسانه تهران در شهر بستگی دارد ، مسئولین فروش شرکت پس از بررسی منطقه بصورت تلفنی و یا ارسال کارشناس امکان سنج به محل ، طی تماس با مشتری و اعلام قیمت ، هماهنگی های لازم برای نصب و راه اندازی سرویس در محل را نیز انجام میدهند .

4.  ملاحظات امنیتی

بی شک ، هنگامی که ارتباط شبکه شما با اینترنت بصورت کلی خارج از شرکت برقرار میشود خطرات نفوذ به این شبکه به طبع افزایش خواهد یافت و ریسکهای امنیتی نیز بالاتر میرود ، برای جلوگیری از نفوذ دیگران به شبکه شخصی شما ، کارشناسان فنی شرکت شبکه رسانه تهران در هنگام نصب و راه اندازی حداکثر ایمنی را در نظر گرفته و با نصب امکانات ویژه و کدهای مخصوص برای جلوگیری از نفوذ به شبکه ، امنیت شبکه را برای شما مشتری گرامی فراهم خواهد نمود تا شما مشتری گرامی با خیالی آسوده از سرویس اینترنت پرسرعت این شرکت استفاده نمائید .

پشتیبانی :

  • پشتیبانی شرکت به صورت حضوری و تلفنی در طول 24 ساعته شبانه روز حتی روزهای جمعه آماده ارائه خدمات می باشد.

 

مزایای اینترنت اداری

  • سرعت ارتباط کاملا متفاوت بوده و تا 24 مگابایت در ثانیه هم قابل استفاده خواهد بود که 6 برابر سرعت ADSL های معمولی می باشد.