تا به حال از روی کنجکاوی نام خود را در موتور جستجوی گوگل سرچ کرده‌اید تا ببینید چه سایت‌ها یا صفحاتی نام شما را ذکر کرده‌اند؟ اگر به این کار علاقه دارید، باید بدانید که گوگل قابلیت جدیدی را در سرچ خود عرضه کرده است تا هر بار نام شما در اینترنت برده می‌شود، یک پیام دریافت کنید.

ادامه

با وجود تمام هندزفری های متنوعی که در بازار یافت می شوند، اگر ورزشکار هستید نیاز به نوع اسپرت آن دارید! چنین دستگاهی باید مقاوم به تعریق و همچنین تغییرات آب و هوایی باشد و به خوبی با گوش شما جفت شود.

ادامه

رندرهای رسمی سامسونگ گلکسی نوت ۷، این گوشی را در زوایا و رنگ‌های مختلف نشان می‌دهد. شایعات قبلی وجود ۳ رنگ سیاه، آبی مرجانی و نقره‌ای تیتانیومی را تایید کرده بودند اما در این رندرها برای اولین بار رنگ طلایی نیز وجود دارد. تا امروز شایعات و تصاویری زیادی از گلکسی نوت ۷ منتشر شده و سامسونگ نیز آن را در ۱۲ مرداد به طور رسمی معرفی خواهد کرد.

ادامه

Vkansee یکی از این بازیگران جدید محسوب می شود که مدعی است حسگر اثرانگشت نوری ساخت این شرکت نه تنها قدرتمندتر از حسگرهای خازنی کنونی است بلکه فناوری آن می تواند گوشی های هوشمند مجهز به حسگر اثرانگشت را هرچه بیشتر از نظر دیداری جذاب‌تر نماید.

ادامه

فلیپ ایت (Flip It) قاب جدیدی برای گوشی هوشمند است که یک دسته سلفی جمع و جور را نیز در خود جای داده است. در حقیقت، فلیپ ایت یک قاب ۴ در ۱ است که با گوشی های هوشمند آی‌فون قابل استفاده است. فلیپ ایت افزون بر محافظت از گوشی هوشمند دارای یک دسته سلفی داخلی، یک دکمه شاتر کنترل از راه دور و یک پایه یکپارچه شده است.

ادامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شبکه رسانه تهران محفوظ است.

Color Skins

Layout

Background Pattern

*only for boxed layout

Background Image

*only for boxed layout