مدتی بود که اخبار تازه ای در خصوص پروژه پهپادهای دارپا منتشر نشده بود. آخرین بار شنیدیم که آنها به دنبال توسعه پهپادهای نظامی با قابلیت فرود روی کشتی های کوچک هستند. اما به نظر می رسد این تنها برنامه دارپا در ارتباط با ابزارهای پرنده هوشمند نیست.

ادامه

عملکرد ضعیف و ناقص اغلب اپلیکیشن های مبدل فایل در اندروید، باعث شده تا کاربران این سیستم عامل همواره نرم افزارهای رایانه ای را برای تبدیل فرمت های مختلف به یکدیگر ترجیح دهند. اما نمونه هایی همچون اپ امروز هم وجود دارند که می توان با خیال راحت، به عملکرد صحیح و بی نقص شان در تبدیل فایل ها اعتماد کرد.

ادامه

پیام رسان واتس اپ را نمی پسندید؟ ایرادی ندارد، همیشه اپلیکیشن تلگرام هست که بتوانید برای ارتباط با دوستان به آن اتکا کنید. پس از خریداری شدن واتس اپ توسط فیسبوک، توجهات عمومی نسبت به گذشته به تلگرام بیشتر شده و این موضوع دلیل بسیار خوبی دارد: تلگرام پیام رسان بسیار کارآمدی است.

ادامه

گوگل اوایل امروز اعلام کرد که از بهار امسال پشتیبانی از سرویس ذخیره عکس پیکاسا را متوقف خواهد کرد. در جریان این پروسه که از ماه مارس (دهه اول اسفند ماه) آغاز می شود، شرکت مورد بحث ارائه اپلیکیشن دسکتاپی پیکاسا را متوقف می کند و دو ماه بعد یعنی از اوایل اردیبهشت آلبوم های تحت وب این اپ دیگر قابل ویرایش نخواهند بود.

ادامه

مایکروسافت در کشور چین در حال انجام آزمایشی است که بنابر گفته‌ی یکی از متخصصان ارشد این کمپانی می‌تواند بزرگ‌ترین آزمایش تورینگی باشد که در تاریخ صورت گرفته است.

ادامه

شاید پیش از این نام دکتر دولیتل را شنیده باشید. "ادی مورفی" در فیلم دکتر دولیتل به کارگردانی" بتی توماس"، ایفا گر نقش دامپزشکی شوخ و خوش مشرب بود که با حیوانات رابطه‌ای صمیانه داشته و حتی زبان آنها را نیز درک می‌کرد. اما اکنون به نظر می‌رسد با یک دکتر دولیتل واقعی طرف هستیم که علاوه بر صحبت کردن با حیوانات، سلفی‌های بامزه‌ای نیز با آنها می‌گیرد.

ادامه

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شبکه رسانه محفوظ است.

Color Skins

Layout

Background Pattern

*only for boxed layout

Background Image

*only for boxed layout